phone 36473707 071

پلی استیشن 5 قابلیت دانلود بروزرسانی برای فن خنک کننده دارد

توسط مجید سلیمی -
59 0
پلی استیشن 5 قابلیت دانلود بروزرسانی برای فن خنک کننده دارد

کنسول بازی پلی استیشن 5 سونی قابلیت آپدیت دارد و به آن اجازه می‌دهد تا سرعت فن خنک کننده را بر حسب اطلاعات جمعاوری شده از بازی‌ها تنظیم کند.

پس از تمام حواشی بوجود آمده درباره فروش کنسول پلی استیشن 5، دیگر باید آن اتفاقات را فراموش کرد و چشم به قابلیت‌های جذاب این کنسول دوخت. رئیس بخش طراحی مکانیکی شرکت سونی اخیراً در یک مصاحبه از بهبود‌هایی که در آینده در سیستم خنک کننده کنسول جدید سونی اتفاق خواهد افتاد سخت گفته است.

او در اینباره گفته:

"بازی‌های جدید زیاد و متنوعی درآینده منتشر خواهند شد. برای هر بازی، داده‌هایی را از رفتار واحد پردازشگر در هر بازی جمعاوری خواهیم نمود و بر اساس این اطلاعات جمعاوری شده، سرعت فن را بهینه‌سازی خواهیم نمود."

وی همچنین به این نکته اشاره کرده که واحد پردازشگر این کنسول به 3 سنسور مختلف دما مجهز است که بر اساس دمای داخلی کنسول، سرعت فن را تنظیم می‌کنند و این سنسورها بروز رسانی خواهند شد.

فن پلی استیشن 5

این خبر پس از آن منتشر شد که سونی درباره فن بزرگ 120 میلیمتری که هوا را از دو طرف پلی استیشن 5 به داخل آن هدایت می‌کند رونمایی کرد. یکی از دلایل بزرگ بودن ابعاد این کنسول هم وجود همین فن است.

این قابلیت جدید قطعاً برای کسانی که تجربه استفاده از پلی استیشن 4 را دارند جذاب خواهد بود، زیرا مطمیناً آن‌ها در هنگام بازی‌های سنگین‌تر، توسط صدای بلند فن خنک کننده آزرده شده‌اند. این ویژگی در پلی استیشن 5 به شرکت سونی این اجازه را خواهد داد تا بر اساس بازی‌هایی که در آینده منتشر می‌شوند، سرعت فن را بهینه کرده و عملکرد آن را بهبود بخشد.


به این مطلب امتیاز دهید 2 رای


  مجید سلیمی
  مجید سلیمی

  تیم تحریریه مامل مگ

  نظرات کاربران
  نظر خود را برای ما ارسال کنید .

  جست جو

  پربازدیدترین ها

  تفاوت پردازنده ‌های اینتل core i5 و core i7

  پردازنده‌ های اینتل Core i5 و i7 هنوز هم جزء محبوبترین پردازنده‌ های بازار هستند. اما تفاوت بین آن‌ ها چیست؟ کدامیک برای استفاده شما مناسبتر خواهد بود؟