phone 36473707 071
شرایط و قوانین

تمامی اصول و فعالیت کامپیوتر ملاصدرا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک می باشد . مطابق این قوانین کاربر نیز موظف به رعایت اصول مرتبط با آن است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های کامپیوتر ملاصدرا تغییراتی در آینده ایجاد شود. در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

به چه کسانی کاربر میگوییم؟ 
کاربر فردی گفته می شود که با اطلاعات کاربری (اطلاعات واقعی) خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات کامپیوتر ملاصدرا اقدام نمایید.

روش های ارسال

  • برای سفارش ها در شهر شیراز سفارشات با پیک در ساعات کاری روزهای غیر تعطیل (شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 21 ، و پنج شنبه ها از 9 تا 14) ارسال می شود و برای ارسال به شهرستان ها، سفارشات از طریق پست سراسری در اولین ساعات کاری پس از ثبت و آماده شدن سفارش، ارسال می شود.
  • سفارشات شهروندان شیرازی پس از ثبت و فاکتور شدن در مدت زمان کمتر از 2 ساعت در محل تحویل داده می شود و برای سفارشات شهرستان پس از تحویل به اداره ی پست، بین 2 تا 3 روز کاری، به دست شما خواهد رسید.